سال تحصیلی جدید و کلاس درس تاریخ عقاید اقتصادی دکتر درخشان | مدرسه اقتصاد

ترجمه

پاتوق دانشجو

جزوات

boxweb
برگزاری کلاس درس تاریخ عقاید اقتصادی دکتر مسعود درخشان در دانشگاه علامه

سال تحصیلی جدید و کلاس درس تاریخ عقاید اقتصادی دکتر درخشان

سایت مدرسه اقتصاد

Print Friendly, PDF & Email

زمان انتشار: ۲۳:۰۸ ۱۳۹۳/۰۷/۸

در ابتدای هر جلسه دکتر درخشان چند سوال در خصوص موضوعاتی که می خواهند تدریس کنند در اختیار دانشجویان قرار می دهند و در ادامه به ترتیب پاسخ های خود را نسبت به سوال ها بسط می دهند.

دکتر مسعود درخشان استاد برجسته اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی(ره) و دانشگاه امام صادق(ع) بعد از گذشت چندین سال در دانشکده اقتصاد علامه طباطبایی(ره) اقدام به برگزاری کلاس تاریخ عقاید اقتصادی برای مقطع کارشناسی داشته اند.جالب توجه است که تا به حال ایشان در این دانشکده این درس را ارائه نداده اند.

روش خاص تدریس ایشان باعث شده است که دانشجویان زیادی حتی از مقاطع بالاتر در کلاس حاضر شوند و از تدریس ایشان بهره ببرند.زمان برگزاری این کلاس در نیم سال اول سال تحصیلی 1393-1394 روز های یک شنبه-سه شنبه ساعت 13:30 الی 14:45 است.

پایگاه “مدرسه اقتصاد” قصد دارد کلاس درس تاریخ عقاید دکتر درخشان را به صورت کامل _هم از نظر تصویر برداری و هم از نظر متنی_ پوشش دهد.در همین راستا متن و صوت هر جلسه کلاس را به صورت خلاصه و به شکل درس گفتار در سایت قرار خواهیم داد و همچنین فایل های تصویری این کلاس را هر هفته در قالب دو جلسه  در یک DVD عرضه خواهیم کرد.دانشجویان علاقه مند می توانند فایل تصویری این کلاس ها را از بسیج دانشکده اقتصاد دانگشاه علامه طباطبایی(ره) تهیه نمایند.

در ابتدای هر جلسه دکتر درخشان چند سوال در خصوص موضوعاتی که می خواهند تدریس کنند در اختیار دانشجویان قرار می دهند و در ادامه به ترتیب پاسخ های خود را نسبت به سوال ها ارائه می دهند.

لازم به ذکر است آخرین تدریس دکتر درخشان در مقطع کارشناسی به نیم سال دوم سال تحصیلی 1389-1390 برمی گردد که ایشان برای اولین بار(در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبایی(ره)) اقتصاد سنجی ارائه دادند.

فایل های تصویری تدریس اقتصاد سنجی دکتر درخشان را می توانید در قالب نرم افزار درس گفتار دکتر درخشان از اینجا مشاهده و تهیه نمایید. 

ادامه دارد…

درس گفتار تاریخ عقاید اقتصاد در حال تکمیل…

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

آخرین مطالب