ایران داک؛ منبعی برای مشاهده و دانلود پایان نامه | مدرسه اقتصاد

ترجمه

پاتوق دانشجو

جزوات

boxweb
معرفی وب سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران(ایران داک)

ایران داک؛ منبعی برای مشاهده و دانلود پایان نامه

منبع: ترا پیپر(دستیار تحقیق شما)

Print Friendly, PDF & Email

زمان انتشار: ۱۸:۲۱ ۱۳۹۳/۰۶/۹

کلیه ی دانشجویان تحصیلات تکمیلی می بایست با مراجعه به این پایگاه از جدید بودن موضوع کاری خود مطمئن شوند و حتی پس از انتخاب موضوع باید برای نگارش متنی در مورد پیشینه کار خود، از کارهای قبلی مشابه از طریق این پایگاه اطلاع کسب کنند

 وب سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران – مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران(مشهور به ایرانداک)راهنمای محققان و دانشجویان ایران در انتخاب موضوع پایان نامه است. 

 در برخی دانشگاه ها یک شرط در فرایند تصویب پروپوزال وجود دارد که دانشجو قبل از تصویب پروپوزالش می بایست با استعلام از وب سایت ایرانداک مطمئن شود که قبلا در دانشگاه دیگری این موضوع کار نشده باشد و یا در حال کار نباشد. بنابراین کلیه ی دانشجویان تحصیلات تکمیلی می بایست با مراجعه به این پایگاه از جدید بودن موضوع کاری خود مطمئن شوند و حتی پس از انتخاب موضوع باید برای نگارش متنی در مورد پیشینه کار خود، از کارهای قبلی مشابه از طریق این پایگاه اطلاع کسب کنند و با استناد به آنها جنبه های نو آوری کار را ذکر کنند. در پایان کار نیز بایستی یک نسخه از پایان نامه خود را در این سایت بارگزاری نمایند.

 نحوه ی کار با این وب سایت را بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی نمی دانند. لذا در این بخش

قصد دارم شما را با نحوه جستجو در این پایگاه آشنا سازم و فایلی را به همین منظور برای دانلود در انتهای این بخش گذاشته ام.  در این رابطه نویسنده وبلاگ تراپیپر کار خاصی نکرده و تنها  فایلی که وجود داشته را به شما خوانندگان محترم معرفی کرده است.

در این آموزش شما با موارد زیر آشنا می شوید:

* چه کسانی به متن کامل پایان نامه های فارسی دسترسی دارند.

* نحوه ثبت نام در پایگاه ایرانداک چگونه است.

* نحوه جستجو پایان نامه فارسی در پایگاه

* نحوه دانلود متن کامل پایان نامه های فارسی

امیدوارم که دانشگاه شما جز دانشگاه هایی باشد که در جمع آوری این گنجینه سهیم باشد و پایان نامه هایش را در این گنجینه به اشتراک گذاشته باشد. تنها در چنین شرایطی شما می توانید به متن کامل همه پایان نامه های فارسی (از طریق شبکه داخلی دانشگاه تان) دسترسی داشته باشید. در غیر اینصورت تنها امکان گرفتن بخش های محدودی از پایان نامه ها ( قبل از 1387) از طریق وب سایت ایرانداک و یا با مراجعه حضوری به آدرس پژوهشگاه فراهم می باشد.

برای دانلود پایان نامه های فارسی از ایرانداک و همچنین جستجو در پایان نامه های فارسی موجود در ایرانداک، فایل پاور پوینت راهنمای استفاده از گنجینه علمی ایرانیان را دانلود کنید 

دانلود فایل آموزشی به صورت پاور پوینت 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

آخرین مطالب