حمایت از کار آمریکایی | مدرسه اقتصاد

ترجمه

پاتوق دانشجو

جزوات

boxweb
اقتصاد مقاومتی در آمریکا!

حمایت از کار آمریکایی

Print Friendly, PDF & Email

زمان انتشار: ۱۰:۳۹ ۱۳۹۲/۱۲/۲۵

با سفارش محصولات ساخت آمریکا به اقتصاد این کشور کمک کنید.

بر خلاف نظریات اقتصادی نئوکلاسیک در باب تجارت بین الملل که مبتنی بر نظریه مزیت نسبی است،در ایالات متحده آمریکا،مهد نظریه پردازی نئوکلاسیک، ابزارها و روش هایی برای حمایت از تولیدات ملی کشور وجود دارد.یکی از آن ها سایت زیر است که در آن به معرفی تولیدات و شرکت های آمریکایی می پردازد.با هم معرفی نامه ی این سایت را می خوانیم:
از طریق این وبسایت (Americansworking.com) به راحتی می توانید به محصولات ساخت آمریکا دسترسی پیدا کنید. بخش دایرکتوری این سایت مدام به روز می شود ، چرا که ما همه روزه پس از جست و جو و حصول اطمینان کامل، شرکت های جدید را به این سایت اضافه می کنیم.  ما  به دنبال  ایجاد تغییر هستیم، نه تنها درکیفیت و سلامت محصولات در دسترس مشتریان، که برای کارگران آمریکا، چرا که استاندارد و کیفیت محصولات آمریکایی به شکلی چشمگیر از تولیدات آن سوی آب ها بالاتر است. بیشتر شرکت هایی که در سایت نام می بریم،  شرکت های کوچک و یا متوسط هستند و به شدت از بابت ارائه ی محصولات و خدمات باورنکردنی  با استخدام کارگران  آمریکایی به خود می بالند. با سفارش  محصولات ساخت آمریکا به اقتصاد این کشور کمک کنید.

البته لازم به ذکر است در کشور خودمان هم سایتی با عنوان «تولید میهن» که توسط تعدادی از دانشجویان به وجود آمده است به بررسی و معرفی کالاهای باکیفیت ایرانی می پردازد. که لازم است روی چنین سایت هایی برنامه ریزی و تبلیغ بیشتری صورت بگیرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

آخرین مطالب