کدام روش برنامه ریزی بین مدیران کشور در جریان است؟! | مدرسه اقتصاد

ترجمه

پاتوق دانشجو

جزوات

boxweb
گذری بر برنامه مدیریت برتر کاری از رادیو اقتصاد

کدام روش برنامه ریزی بین مدیران کشور در جریان است؟!

Print Friendly, PDF & Email

زمان انتشار: ۱۸:۴۹ ۱۳۹۲/۱۱/۱۲

“مديريت برتر” كاري از گروه اقتصاد و كشاورزي شبكه اقتصاد است كه هر هفته شنبه ها حوالی ساعت 12:30 به مدت 45 دقیقه از رادیو اقتصاد موج FM ردیف 98 مگاهرتز پخش می شود .

تاريخي زندگي بشر از ده‌ها سال پيش تاكنون، حاكي از نوعي برنامه‌ريزي در تهيه احتياجات خود بوده است؛ به طوري كه مي‌توان ادعاكرد برنامه‌ريزي به منزله جزيي از فطرت بشر است بنابراين  برنامه‌ريزي در جهت هدايت بهتر يك سازمان از وظايف كليدي مديران محسوب مي‌شود. 

برنامه مدیریت برتر که چند هفته ای است از رادیو اقتصاد پخش می شود به مباحث مدیریتی می پردازد دكتر كاوه فرهادي دكتراي مهندسي تكنولوژي و مدرس دانشگاه ميهمان اين هفته و همچنین هفته گذشته برنامه مديريت برتر بودند و در خصوص مديريت و نقش بي‌بديل برنامه ريزي در مديريت با كارشناس مجري دكتر بهادري بحث و گفتگو پرداختند.

دکتر فرهادی در این برنامه بیان داشتند:

ما در برنامه قبل سه نوع برنامه ریزی را مطرح کردیم کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت،این سه مصداق در واقع یک نقطه مشترک دارد.چه آن زمان که بیرون می رویم تا چیزی را بخریم و چه آن زمان که تا مکانی برای دیدار شخصی می رویم و یا حتی آن زمانی که قرار است سازمانی را افتتاح کنیم.در واقع این ها هم برنامه ریزی هستند و هم نیستند.زمانی برنامه ریزی هستند که برای هر عملی هدف گذاری کرده باشیم در واقع زمانی برنامه ریزی است که هدف و غایت عمل و کار ما از قبل مشخص شده باشد.

5375952852177745237

طبق روال گذشته در آخر برنامه مجری سوالی را در خصوص موضوع برنامه برای شنوندگان مطرح کردند سوال این هفته از این قرار بود:

کدام روش برنامه ریزی بین مدیران کشور جریان دارد؟

“مديريت برتر” كاري از گروه اقتصاد و كشاورزي شبكه اقتصاد است كه هر هفته شنبه ها حوالی ساعت 12:30 به مدت 45 دقیقه از رادیو اقتصاد موج FM ردیف 98 مگاهرتز پخش می شود.

در ادامه فایل صوتی این هفته و همچنین هفته قبل برنامه مدیریت برتر را جهت دانلود قرار داده ایم

دانلود فایل صوتی این هفته مورخ 92/11/12

دانلود فایل صوتی هفته قبل مورخ 92/11/05

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

آخرین مطالب