نماینده مردم اسدآباد در مجلس بیان کرد:بی توجهی به مناطق محروم در بودجه مشهود است | مدرسه اقتصاد

ترجمه

پاتوق دانشجو

جزوات

boxweb

نماینده مردم اسدآباد در مجلس بیان کرد:بی توجهی به مناطق محروم در بودجه مشهود است

Print Friendly, PDF & Email

زمان انتشار: ۲۱:۲۹ ۱۳۹۲/۰۹/۲۵

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تحویل لایحه بودجه 93، گفت: بی توجهی به مناطق محروم در لایحه بودجه مشهود است.

بهروز نعمتی در نشست علنی امروز ( چهارشنبه 20 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح تشکیل سازمان مدیریت، برنامه ریزی و بهره وری با اخطار به اصل سوم قانون اساسی افزود: در این اصل به موضوع رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه در تمام زمینه‌های مادی و معنوی بر طبق ضوابط اسلامی جهت ایجاد رفاه و رفع فقر و برطرف ساختن محرومیت در زمینه های مختلف اشاره شده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این روزها شاهدیم که سازمان مدیریت و برنامه ریزی بودجه را تحویل مجلس داده است، اما آنچه که در بحث بودجه اتفاق افتاده متاسفانه بی توجهی به مناطق محروم است.

وی ادامه داد: ما در طرح مذکور تنها شهرهای بزرگ را دیده ایم و مناطق و شهرهای کوچکتر را نادیده گرفته ایم؛ به طور حتم ما با این کار در حال نابود کردن شهرستان های کوچک هستیم، در حالی که شما به عنوان رئیس قوه مقننه مسئولیت دارید تا به اصل سوم قانون اساسی توجه کنید.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با وارد ندانستن اخطار این نماینده گفت: این بحث مربوط به طرح نیست و باید در زمان خود مطرح شود زیرا در حال حاضر آنچه که باید مورد توجه نمایندگان قرار گیرد، تبدیل معاونت برنامه ریزی به سازمان است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

مطالب مرتبط

آخرین مطالب